Życzymy słonecznych dni pełnych odpoczynku i inspiracji!

Niech czas wakacji przyniesie wytchnienie, niezapomniane przygody oraz mnóstwo energii na kolejny rok szkolny.

Beata Berezowska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 99 im. T. Kościuszki we Wrocławiu
wraz z Uczniami i Współpracownikami