„Bądźmy Eko dla Wrocławia”
– Aktualności
Read more Klasa VII C na spektaklu teatralnym pt. “Otworzy się ziemi
Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
z przyjemnością ogłaszamy, że nasza uczennica Pola Donderowicz (klasa 4b) otrzymała wyróżnienie jury w V edycji konkursu „Bądźmy EKO dla Wrocławia”.
W głosowaniu Internautów 4. miejsce zajęli również uczniowie klasy 7c: Marian Strelke, Emilian Michalczyk, Szymon Gardynik.
Wśród prac wytypowanych przez jury do głosowania internautów znalazła …Read more Sukcesy naszych uczniów w konkursie „Bądźmy EKO dla Wrocławia”
Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej
Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.