Dnia 18 września 2017 szkolna reprezentacja uczniów SP99 wzięła udział w Mistrzostwach Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych organizowanych przez  Wrocławski SZS, Zespół Szkół nr 22 oraz Młodzieżowe Centrum Sportu na Morskim Oku we Wrocławiu.

W zawodach udziało udział ponad 20 wrocławskich szkół podstawowych, które wystawiły do udziału 10-osobowe zespoły dziewcząt i chłopców zmagających się na dystansie 10×1000 metrów.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

DZIEWCZĘTA: Pest Basia 4d, Fortuna Maja 5a, Pietras Monika 5a, Kapuśniak Martyna 5b, Koc Karolina 5b, Karpińska Kornelia 5d, Zinczenko Oliwia 6a, Kaczmarek Julia 6b, Knapińska Katarzyna 6b, Sikora Małgorzata 6b.

CHŁOPCY: Ejben Kacper 4a, Wiatrowski Kazimierz 4c, Cwynar Oskar 5a, Telus Michał 5a, Kryjom Emanuel 5b, Matkowski Mateusz 5c, Mosielski Karol 5c, Mastalerz Maciej 6b, Dudzik Krzysztof 7b, Janic Jakub 6b, Płachta Wiktor 5d.

Serdecznie dziękujemy Uczniom za ogromny wysiłek i godne reprezentowanie SP99 na zawodach międzyszkolnych.

Nauczyciele wychowania fizycznego SP99