Trzeciego listopada w piątek o godzinie 9:30 na Stadionie Parasola Wrocław odbyły
się eliminacje powiatowe turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.  Oczywiście reprezentacji szkoły nr 99 nie mogło zabraknąć.

Graliśmy w bardzo silnym składzie, w którym wystąpili: Kacper Ejben, Michał Telus, Fabian Dziki, Kordian Rachwalik, Emanuel Kryjom, Filip Węgrzyński, Adrian Polski, Naib Nazir i Bartosz Mielcarek. Mecze rozgrywaliśmy w kategorii U12 chłopców.

Pierwszy mecz zagraliśmy z SP Primus. Wynik tego meczu przysporzył nam bardzo dużo pozytywnych emocji, ponieważ nasz atak spisał się znakomicie, bo wygraliśmy aż 4:0.

Drugi mecz graliśmy z faworytem grupy, a mianowicie z UKS Iskry. Mecz był bardzo zacięty
i widać było, że chłopcy włożyli dużo zaangażowania i woli walki, aby wygrać ten pojedynek. Niestety przegraliśmy 2:1, ale do zwycięstwa zabrakło bardzo niewiele.

Ostatni mecz w fazie grupowej zagraliśmy SP 108. Był to decydujący mecz, aby zagrać w fazie pucharowej, więc chłopcy byli bardzo zmotywowani, aby wygrać. Niestety zabrakło koncentracji
na początku meczu i także minimalnie przegraliśmy 2:1.

Najważniejsze, iż nasi uczniowie zyskali spore doświadczenie, które na pewno zaprocentuje
w przyszłych rozgrywkach piłkarskich.  Przede wszystkim należą im się szczere gratulacje i wielkie podziękowania za dużą wolę walki. Widać w chłopak wielki potencjał.