KONKURSY PLASTYCZNE:

„GWIAZDKOWY SEN” I „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA ŚWIĄTECZNA”

W grudniu 2017 r. odbyły się w naszej szkole m.in. dwa konkursy plastyczne o tematyce świątecznej: „Gwiazdkowy sen” i „Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”. Oba konkursy zorganizowane zostały na poziomie szkolnym dla klas IV-VII, a pieczę nad nimi sprawowała pani Paulina Głośna oraz pani Zdzisława Zielińska.

Uczniowie dali popis swoim umiejętnościom i kreatywności. Powstało wiele ciekawych prac, z których ciężko było wyłonić wąskie grono laureatów, ponieważ każda praca zasługiwała na uznanie. Wśród kolorowych wspaniałości znalazły się: bombki z cekinów, choinki plecione z wikliny z gazet, papierowe ozdoby, ozdoby ze styropianu, anioły z gazet, skrzaty wypełnione ryżem i wiele innych. Dziękujemy wszystkim uczniom za starania i zaangażowanie, a laureatom serdecznie gratulujemy!

„Gwiazdkowy sen”:

I miejsce: Hanna Szczukiewicz kl. VII B,

II miejsce: Julia Kaczmarek kl. VI B.

„Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”:

I miejsce: Mikołaj Czuchnicki kl. VA,

II miejsce: Maja Fortuna kl. VA,

III miejsce: Karolina Mijas kl. VIA, Kacper Kontrym kl. VIA.

Wyróżnienia: Julia Kaczmarek, Julia Dębska.