Wakacje nieubłaganie dobiegły końca. Wraz z ich zakończeniem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. W tym roku nastąpiły zmiany w rozmieszczeniu pomieszczeń świetlicy. Największe z nich dotknęły klasy pierwsze, które znajdują się w budynku B, przy ulicy Bytomskiej.

Od godz. 6.30-8.00 wszystkie klasy pierwsze znajdują się w sali nr 15. Po lekcjach klasa 1a i 1c zostaje w swoich salach, zaś klasa 1b przechodzi do sali nr 15. Klasy drugie mają swoją świetlicę w sali 106, w budynku A. Natomiast klasy trzecie, czwarte (i starsze) zapraszamy do nowej sali 115, w budynku A.

Przypominamy, iż wszyscy uczniowie, którzy przychodzą dużo wcześniej do szkoły (i nie ma jeszcze dyżurów nauczycieli na korytarzach) powinni przebywać w świetlicy szkolnej.  Dotyczy to także uczniów nie uczęszczających na religię.

W pierwszym tygodniu szkoły skupiliśmy się na zapoznaniu uczniów z regulaminami i zasadami przebywania w świetlicy. Oczywiście nie zabrakło też czasu na nasze wakacyjne wspomnienia.

PODZIAŁ SAL:

Klasy PIERWSZE  budynek B  ­ ­– rano:             sala 15